Trochę inaczej #8

dnia

W Poznaniu mimo smogu i mrozu nadal dużo się dzieje. W tym tygodniu spotkamy się w magicznym świecie Harry’ego Pottera, posłuchamy bajek nie dla dzieci, a także będziemy uczestnikami Festiwalu na Szage. Zapraszam. 

National Theatre Live-Amadeusz

Już w najbliższy czwartek w Kinie Pałacowym będziemy mieli zaszczyt obejrzeć na żywo transmisje sztuki opartej na kultowym filmie Milosa Formana- „Amadeusz”.  Sztuka wystawiana w Londyńskim teatrze zagości na ekranach sal kinowych. Znakomity komediodramat o konfrontacji dwóch muzycznych geniuszy jest do dziś ponadczasową historią i choćby z tego powodu warto się wybrać 02.02.2017 r. do kina Pałacowego. Dodajmy do tego, że w rolę główną wcieli się znany między innymi z „Gry o tron” Lucian Msamati.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1894580514105091/

amadeusz

VI Festiwal NA SZAGE 

Kto z nas nie lubi podróżować? Tym bardziej zważywszy na fakt, że coraz częściej zamiast zimowego mrozu wita nas pogodne słoneczko. AWF zaprasza do wzięcia udziału w szóstej odsłonie Festiwalu na szagę.  Od 3.02. do 5.02. uczelnia będzie gościć podróżników z różnych części świata. Będziemy mogli posłuchać opowieści z każdego zakątka globu, a także mieć  styczność z różnymi kulturami! Spotkanie z profesjonalnymi podróżnikami z pewnością rozbudzi żądzę przygody w każdym z nas.

Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1736638456651949/

na-szage

Szkoła Magii i Iluzji

W tym tygodniu w galerii Posnana będziemy mogli poczuć się jak bohaterowie klasycznej sagi J.K. Rowling. Otóż centrum handlowe oferuje nam możliwość zabawy w Szkołę Magii i Iluzji. Inspirowane przygodami Harry’ego Pottera warsztaty nauczą uczestników zaklęć i magicznych ciekawostek. Przez cały tydzień adepci magii pierwszego stopnia napotkają wiele atrakcji, które uszczęśliwią niczym pudełko fasolek wszystkich smaków

Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/159643211192775/

posnania

Kapral / Wińczyk-Bajki dla wszystkich i dla nikogo

Pod tą enigmatyczną nazwą projektu kryje się duet składający się z twórcy teatralnego i performera i artysty dźwiękowego. Kapral i Wińczyk nie po raz pierwszy przedstawą nam kilka bajek. Dla kogo są te bajki? Jaką historie chcą nam przekazać twórcy? Tego dowiemy się przybywając do Klubokawiarni Meskalina 5.02.2017 r. o godz. 19.

Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1326626577399004/

a tu znajdziecie kilka takich storytellingów:

Koncert Reni Jusis w HAHU

Jedna z najbardziej cenionych współczesnych wokalistek muzyki pop przyjeżdża 04.02.2017 r. do Poznania.  W klubie HAH będziemy mieli możliwość usłyszenia wszystkich hitów gwiazdy. Reni podczas koncertu będzie promowała swój ostatni album „BANG!”. Czy płyta, która zbiera świetne recenzje, będzie równie dobrze brzmiała na żywo? Przekonajcie się!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/428347857496152/

hah

 

Zapraszam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *